Chceš získat finanční bonus za doporučení kamaráda?

Pozvi kamaráda přes odkaz v aplikaci a můžeš získat bonus až 2 000 Kč!

Souhrnné informace

Pokud se nováček zaregistruje pomocí tvého unikátního odkazu, který najdeš v menu své aplikace v sekci „Doporuč kamaráda“, a v prvních 30 dnech od začátku spolupráce splní podmínky ve formě min. hranice odvezených objednávek (viz. níže), získáváš od nás finanční bonus.

20 doručených objednávek – 250 Kč bonus

50 doručených objednávek – 750 Kč bonus

150 doručených objednávek – 1 000 Kč bonus

Bonusy se sčítají a maximální výše odměny je 2 000 Kč! Odměnu ve formě finančního bonusu dostaneš ve fakturaci po 30 dnech od začátku spolupráce nováčka.
Příklad: Tvůj doporučený člověk nastoupil 02. 12. a splnil podmínky do 02. 01., obdržíš tak odměnu v únorové fakturaci za leden.

Jak na to?

Krok 1:

Jdi do sekce „Doporuč kamaráda“ v menu aplikace

Krok 2:

Zkopíruj tvůj unikátní odkaz a pošli ho tvému kamarádovi nebo rovnou celé skupině kamarádů. 🙂 Jen na základě tohoto odkazu my dokážeme identifikovat, kterého uchazeče jsi nám doporučil/a.
Musíš ale být aktivní kurýr, abychom ti mohli bonus přičíst.

Krok 3:

Kamarád se přihlásí přes tvůj odkaz, podepíše s námi smlouvu a začne rozvážet. Jakmile splní podmínky (viz. výše), finanční bonus je tvůj.

V aplikaci také můžeš sledovat, kolik si za doporučení kamaráda získal/a!

Platí pouze pro kurýry spolupracující s foodora formou živnosti a stejnou formu spolupráce musí mít i doporučený nováček. Zároveň se musí jednat o úplně nového člověka, který s námi doteď nespolupracoval.