Chceš získat finanční bonus za doporučení kamaráda?

Pozvi kamaráda přes odkaz v aplikaci a můžeš získat bonus až 6 000 Kč!

Jak přesně na to?

Pokud se nováček zaregistruje pomocí tvého unikátního odkazu, který najdeš v menu své aplikace v sekci „Doporuč kamaráda“, a v prvních 30 dnech od začátku spolupráce splní podmínky ve formě min. hranice odvezených objednávek (viz. níže), získáváš od nás finanční bonus.

Bonus, který od nás dostaneš při splnění minimální hranice odvezených objednávek:
min. 20 obj. = 1 200 Kč pro tebe
min. 50 obj. = 1 800 Kč pro tebe
min. 150 obj. = 3 000 Kč pro tebe

Bonusy se sčítají a maximální hodnota je 6 000 Kč. Odměnu ve formě finančního bonusu dostaneš ve fakturaci po 30 dnech od začátku spolupráce nováčka.
Příklad: Tvůj doporučený člověk nastoupil 02. 12. a splnil podmínky do 02. 01., obdržíš tak odměnu v únorové fakturaci za leden.

Jak tedy na to?

Krok 1:

Jdi do sekce „Doporuč kamaráda“ v menu aplikace

Krok 2:

Zkopíruj tvůj unikátní odkaz a pošli ho tvému kamarádovi nebo rovnou celé skupině kamarádů. 🙂 Jen na základě tohoto odkazu my dokážeme identifikovat, kterého uchazeče jsi nám doporučil/a.
Musíš ale být aktivní kurýr, abychom ti mohli bonus přičíst. Doporučovat můžeš napříč celou republikou do měst z tohoto seznamu.

Krok 3:

Kamarád se přihlásí přes tvůj odkaz, podepíše s námi smlouvu a začne rozvážet. Jakmile splní podmínky (viz. výše), finanční bonus je tvůj.

 

V aplikaci také můžeš sledovat, kolik si za doporučení kamaráda získal/a!

Platí pouze pro kurýry spolupracující s foodora formou živnosti a stejnou formu spolupráce musí mít i doporučený nováček. Zároveň se musí jednat o úplně nového člověka, který s námi doteď nespolupracoval.